Dušan Šimánek
Herbář pro XXII. století
Katalogové číslo: 036
Vyvolávací/prodejní cena: 40 000 Kč
Rok vzniku: 2014
Technika: pigmentový tisk na archivním papíru, č. 3/7
Rozměry: 93 × 70 cm
Celkové rozměry: 97 × 77 cm
Rozměry: 93 × 70 cm
Celkové rozměry: 97 × 77 cm
rámováno, signováno vzadu
Mám zájem