Sálová aukce
Dražba tohoto díla proběhne 4. 11. 2024 v hotelu Hilton Prague.

Klára Stodolová

Odlet do věčnosti

Katalogové číslo: 042
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Rok vzniku: 2023
Technika: akvarel na papíru
Rozměry: 75 × 61 cm

signováno uprostřed

Dílo bude draženo v sálové aukci dne 4. 11. 2024 v hotelu Hilton Prague.