Online aukce Toto dílo je možné dražit na portálu Livebid. Dražba díla na Livebid Anežka Abrtová Malém Ji sežral Katalogové číslo: 505 Vyvolávací cena: 3 500 Kč Rok vzniku: 2023 Technika: akvarel na papíru Rozměry: 21 × 29 cm Celkové rozměry: 25,5 × 34,5 cm rámováno, signováno vzadu Sdílejte na: