Online aukce
Toto dílo je možné dražit na portálu Livebid.

Anežka Abrtová

Malém Ji sežral

Katalogové číslo: 505
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Rok vzniku: 2023
Technika: akvarel na papíru
Rozměry: 21 × 29 cm
Celkové rozměry: 25,5 × 34,5 cm

rámováno, signováno vzadu