Online aukce Toto dílo je možné dražit na portálu Livebid. Dražba díla na Livebid Vladimír Suchánek Situace I Katalogové číslo: 511 Vyvolávací cena: 3 000 Kč Rok vzniku: 1998 Technika: litografie, autorský tisk Rozměry: 30 × 20 cm Celkové rozměry: 48 × 32 cm signováno uprostřed Sdílejte na: