Online aukce
Toto dílo je možné dražit na portálu Livebid.

Vladimír Suchánek

Situace I

Katalogové číslo: 511
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Rok vzniku: 1998
Technika: litografie, autorský tisk
Rozměry: 30 × 20 cm
Celkové rozměry: 48 × 32 cm

signováno uprostřed