Online aukce
Toto dílo je možné dražit na portálu Livebid.

Jiří Sozanský

Viselec

Katalogové číslo: 515
Vyvolávací cena: 40 000 Kč
Rok vzniku: 2014
Technika: koláž (papír, digitální tisk, akryl)
Rozměry: 111 × 60 cm
Celkové rozměry: 120 × 69 cm

z cyklu 1984 – rok Orwella
rámováno, signováno vlevo dole