Online aukce Toto dílo je možné dražit na portálu Livebid. Dražba díla na Livebid Jiří Sozanský Viselec Katalogové číslo: 515 Vyvolávací cena: 40 000 Kč Rok vzniku: 2014 Technika: koláž (papír, digitální tisk, akryl) Rozměry: 111 × 60 cm Celkové rozměry: 120 × 69 cm z cyklu 1984 – rok Orwella rámováno, signováno vlevo dole Sdílejte na: