Online aukce Toto dílo je možné dražit na portálu Livebid. Dražba díla na Livebid Wu Yi Užívání radosti Katalogové číslo: 518 Vyvolávací cena: 45 000 Kč Rok vzniku: 2014 Technika: serigrafie, č. 18/60 Rozměry: 35 × 30 cm Celkové rozměry: 54 × 48 cm rámováno, signováno vpravo dole Sdílejte na: