Online aukce
Toto dílo je možné dražit na portálu Livebid.

Wu Yi

Užívání radosti

Katalogové číslo: 518
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Rok vzniku: 2014
Technika: serigrafie, č. 18/60
Rozměry: 35 × 30 cm
Celkové rozměry: 54 × 48 cm

rámováno, signováno vpravo dole