Online aukce
Toto dílo je možné dražit na portálu Livebid.

Tomáš Císařovský

Andělé

Katalogové číslo: 521
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Rok vzniku: 2022
Technika: akvarel na papíru
Rozměry: 21 × 30 cm

signováno vpravo dole