Online aukce Toto dílo je možné dražit na portálu Livebid. Dražba díla na Livebid Tomáš Císařovský Andělé Katalogové číslo: 521 Vyvolávací cena: 8 000 Kč Rok vzniku: 2022 Technika: akvarel na papíru Rozměry: 21 × 30 cm signováno vpravo dole Sdílejte na: