Online aukce Toto dílo je možné dražit na portálu Livebid. Dražba díla na Livebid Markéta Černá Svítání Katalogové číslo: 523 Vyvolávací cena: 2 400 Kč Rok vzniku: 2024 Technika: akvarel na papíru Rozměry: 22 × 29 cm signováno vpravo dole Sdílejte na: