Online aukce Toto dílo je možné dražit na portálu Livebid. Dražba díla na Livebid Kovanda Jiří Meduza XII. Katalogové číslo: 533 Vyvolávací cena: 18 000 Kč Rok vzniku: 2012 Technika: akvarel a tempera na papíru Rozměry: 42 × 30 cm Celkové rozměry: 52 × 38,5 cm rámováno, signováno vzadu Sdílejte na: