Online aukce
Toto dílo je možné dražit na portálu Livebid.

Kovanda Jiří

Meduza XII.

Katalogové číslo: 533
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Rok vzniku: 2012
Technika: akvarel a tempera na papíru
Rozměry: 42 × 30 cm
Celkové rozměry: 52 × 38,5 cm

rámováno, signováno vzadu