Online aukce Toto dílo je možné dražit na portálu Livebid. Dražba díla na Livebid Martin Libecajt Prázdniny Katalogové číslo: 538 Vyvolávací cena: 3 000 Kč Rok vzniku: 2023 Technika: akryl na sololitu Rozměry: 45 × 55 cm Celkové rozměry: 48 × 57 cm rámováno, signováno vpravo dole Sdílejte na: