Online aukce
Toto dílo je možné dražit na portálu Livebid.

Martin Libecajt

Prázdniny

Katalogové číslo: 538
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Rok vzniku: 2023
Technika: akryl na sololitu
Rozměry: 45 × 55 cm
Celkové rozměry: 48 × 57 cm

rámováno, signováno vpravo dole