Online aukce Toto dílo je možné dražit na portálu Livebid. Dražba díla na Livebid Jan Švankmajer Posvícení v Hudlicích Katalogové číslo: 543 Vyvolávací cena: 8 000 Kč Rok vzniku: 2023 Technika: litografie, č. 39/100 Rozměry: 32 × 44 cm Celkové rozměry: 45 × 54 cm signováno vpravo dole Sdílejte na: