Online aukce
Toto dílo je možné dražit na portálu Livebid.

Jan Švankmajer

Posvícení v Hudlicích

Katalogové číslo: 543
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Rok vzniku: 2023
Technika: litografie, č. 39/100
Rozměry: 32 × 44 cm
Celkové rozměry: 45 × 54 cm

signováno vpravo dole