Jan William Drnek
Talking Glass: Síla ohně
Katalogové číslo: 544
Vyvolávací/prodejní cena: 8 000 Kč
Rok vzniku: 2010
Technika: pigmentový tisk s vysokou životností, kašírováno na KAPA Mount, laminace
Rozměry: 94 × 68 cm
Rozměry: 94 × 68 cm
rámováno, signováno vzadu
Mám zájem