Online aukce Toto dílo je možné dražit na portálu Livebid. Dražba díla na Livebid Josef Liesler Studie k Puškinovu portrétu Katalogové číslo: 550 Vyvolávací cena: 5 000 Kč Rok vzniku: 1951 Technika: tužka Rozměry: 26 × 28 cm Celkové rozměry: 54 × 44 cm rámováno, signováno vlevo dole Sdílejte na: