Online aukce Toto dílo je možné dražit na portálu Livebid. Dražba díla na Livebid Matěj Forman Vyhlídka na Poffabro Katalogové číslo: 554 Vyvolávací cena: 3 500 Kč Rok vzniku: 2024 Technika: akvarel a tužka na papíru Rozměry: 11 × 16 cm Celkové rozměry: 34 × 41 cm rámováno, signováno uprostřed Sdílejte na: