Online aukce
Toto dílo je možné dražit na portálu Livebid.

Matěj Forman

Vyhlídka na Poffabro

Katalogové číslo: 554
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Rok vzniku: 2024
Technika: akvarel a tužka na papíru
Rozměry: 11 × 16 cm
Celkové rozměry: 34 × 41 cm

rámováno, signováno uprostřed