Online aukce
Toto dílo je možné dražit na portálu Livebid.

Hana Kölblová

Harlekýn

Katalogové číslo: 575
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Rok vzniku: neuvedeno
Technika: lept, č. 3/15
Rozměry: 27 × 20 cm
Celkové rozměry: 44 × 34 cm

rámováno, signováno vpravo dole