Online aukce Toto dílo je možné dražit na portálu Livebid. Dražba díla na Livebid Hana Kölblová Harlekýn Katalogové číslo: 575 Vyvolávací cena: 1 000 Kč Rok vzniku: neuvedeno Technika: lept, č. 3/15 Rozměry: 27 × 20 cm Celkové rozměry: 44 × 34 cm rámováno, signováno vpravo dole Sdílejte na: