Online aukce Toto dílo je možné dražit na portálu Livebid. Dražba díla na Livebid Lev Šimák Panteři Katalogové číslo: 578 Vyvolávací cena: 2 400 Kč Rok vzniku: neuvedeno Technika: akvarel Rozměry: 28 × 44 cm Celkové rozměry: 44 × 56 cm rámováno, signováno vlevo dole Sdílejte na: