Online aukce
Toto dílo je možné dražit na portálu Livebid.

Lev Šimák

Panteři

Katalogové číslo: 578
Vyvolávací cena: 2 400 Kč
Rok vzniku: neuvedeno
Technika: akvarel
Rozměry: 28 × 44 cm
Celkové rozměry: 44 × 56 cm

rámováno, signováno vlevo dole