Online aukce Toto dílo je možné dražit na portálu Livebid. Dražba díla na Livebid Klára Sedlo Egyptský medvěd Katalogové číslo: 581 Vyvolávací cena: 1 800 Kč Rok vzniku: 2023 Technika: litografie, č. 30/100 Rozměry: 49 × 38 cm Celkové rozměry: 70 × 50 cm signováno vpravo dole Sdílejte na: