Online aukce
Toto dílo je možné dražit na portálu Livebid.

Klára Sedlo

Egyptský medvěd

Katalogové číslo: 581
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Rok vzniku: 2023
Technika: litografie, č. 30/100
Rozměry: 49 × 38 cm
Celkové rozměry: 70 × 50 cm

signováno vpravo dole